DercoPlus+

Genital siğiller için geliştirilmiş, evde kolaylıkla uygulanabilir doğal tedavi
yöntemi olan DercoPlus+ ile tanışın.

Şirketimiz Hakkında

Asırlardır insanlar şifa bulmak ve güzelleşmek için doğanın eşsiz varlıklarından yararlanmışlardır. Günümüzde de en etkili ilaçların ve en etkili cilt ürünlerinin içerisinde yine aynı öz ile karşılaşırız. Çünkü Doğa İnsanların yaşaması için tüm kaynakları içerisinde barındırır ve buna iyileştirmek, onarmak ve güzelleştirmek de dahildir.
Ürün Gurupları
Biz doğanın gücü ile çıktık yola ve en çok da doğal olan her ne varsa onlarla şifalandığımızı gördük. Bugün belki de yüzyıllardır bilinen ve insanlık tarihi boyunca uygulanan formülleri yenileyerek yine ve yeniden onarmak ve güzelleştirmek için ürettik . Ürünlerimizi kullanan yüzlerce insanın mutluluğu bizi hiç durmadan araştırmaya ve yeni ürünler üretmeye teşvik etti.
İçerisinde iyilik barındıran tüm güzellikler mutlaka doğanın bir parçası ile yaratılmıştır..
“Gelin hep beraber Doğanın gücünü yeniden keşfedelim…”

Filiz Arda Nalcı / CEO

Misyonumuz

En yeni teknoloji,ürün ve hizmet sunumu ile sürekli gelişmeyi,kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla sektörüne devam etmektedir. Bayisi olduğumuz yenilikçi ürünler ile en kaliteli tedavi cözümlerini sunmak,ürünlerimizi kullanan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek ve firmamız için sürdürülebilir büyümeyi sağlamak önceliğimizdir.

%100 Tedavi Garantisi

DercoPlus+ HPV Virüsünü
%100 yok eder.

Ücretsiz Kargo

Siparişlerinizde kargo ücreti yok, kargo bedava!

%100 Doğal Ürün

DercoPlus+ ürün içerikleri tamamen doğaldır.

Ürünlerimiz hakkında
Sorunuz mu var?

Pazaryeri Mağazalarımız