Stokta Var

DERCOPLUS 3’lü Bakım Seti

Stok kodu: DERCO-4 Kategoriler:

Açıklama

DERCOPLUS RECOVERY KREM

İçerisindeki tamamı doğal bitkisel özlerin yardımı ile Siğil,Genital Siğil ve Et Benlerinin vücut yüzeyinden başlayarak köküne kadar derinlemesine yok olmasına yardımcı olur.Etki süresi,düzenli kullanım sağlandığı takdirde ortalama 7-10 gün arasında değişmekte olup bazı dirençli durumlarda süre uzayabilmektedir.Kullanım için özellikle akşam yatmadan önce uygulama yapılması sonuç alma açısından avantaj sağlamaktadır.

DERCOPLUS İNTİM BAKIM KREMİ

Genital bölge bakımı ve temizliği zor bir bölgedir.Bu nedenle istenmeyen enfeksiyon,mantar,kokulu akıntı,kaşıntı ve çeşitli başka rahatsızlıklarla mücadele için Dercoplus İntim Bakımı geliştirdik. İçerisindeki güçlü antiseptik özelliğe sahip Çay ağacı yağı ve lavanta  özleri sayesinde bölgenin hem temiz hem de ferah kalmasına yardımcı olur.Ayrıca genital bölgedeki siğillerin düşmesinden sonra tekrarlamaması adına yardımcı bir devam ürünü olarak kullanılması için müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

DERCOPLUS ONARICI BAKIM KREMİ

Çeşitli nedenlerle tahriş olmuş,kızarıklık ve yanmanın eşilk ettiği  durumlarda cildi yatıştırarak,cildin onarılmasına yardımcı olur.Cildin eski sağlıklı yapısına geri dönmesi için susam ve Hindistan cevizi yağlarının eşsiz gücünü kullanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DERCOPLUS 3’lü Bakım Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu